Peyzaj Projeleri

 Firmamız tarafından bahçenizde yapılan ön keşif çalışması sonucunda alınan ölçülere dayalı olarak vaziyet planı hazırlanır ve istekleriniz doğrultusunda alanınıza en uygun olacak peyzaj planı bilgisayar ortamında hazırlanarak projelendirilir.

- Yapısal Peyzaj Projeleri

- Aydınlatma Projeleri

- Drenaj Projeleri

- Sulama Projeleri

- Bitkilendirme Projeleri

 

Peyzaj Uygulama Çalışmaları

-Sert Zemin Uygulamaları

-Bitkilendirme Uygulamaları

-Çim Alan Uygulamaları

-Drenaj Sistemleri

-Otomatik Sulama Sistemleri

-Bahçe Aydınlatmaları

 

İç ve Dış Mekan Bahçe Bakımları

     Peyzaj mimarisinin temel malzemesi bitkidir. Bu malzemenin sürekliliği ve ilk günkü canlı görünümünü koruyabilmesi için temel şart; bilinçli olarak uygulanan periyodik bakım çalışmalarının yapılmasıdır. Firmamız uygulama sonrasında yapılan bakım hizmetleri olarak; çim alanların bakımı, budama, gübreleme ve ilaçlama gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

Danışmanlık Hizmetleri

     Mevcut projelerinize ya da tarafımızdan uygulanan projelere teknik danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Bu aşamada uygulama süreci sonrası ve bakım çalışmalarında da teknik olarak her türlü destek sağlanmakta ve bilgilendirme raporları verilmektedir.Satış

     Firmamız peyzaj uygulama çalışmalarında ve periyodik bahçe bakım hizmetlerinde kullanılacak iç ve dış mekan bitki materyali, bitki saksısı, bitkisel toprak, gübre, çim tohumu, rulo çim temini konusunda hizmet vermektedir.